Automobilio nuomos kaina ir jos pokyčiai

AUTONUOMOS KAINOS SEZONO IR NE SEZONO METU

Šiandien kilo mintis pasidalinti naudinga info apie tikrą kainų situaciją automobilių nuomos rinkoje. Tiesa sakant nieko naujo čia nepapasakosime, tačiau galbūt kažkam tai bus labai gera naujiena. Naujiena ta, kad išsinuomoti tą pačią mašiną šiandien galima už 10,- Eurų, o rytoj auto nuomos kaina jau gali būti dvigubai didesnė. Netikite? Tuoj papasakosime kodėl?

SEZONAS – AUTONUOMOS KAINOS DVIGUBOS

autonuomos kaina

Turėtumėte žinoti, jog kiekviena įmonė, kuri nuomoja automobilius turi savo kainų politiką. Tačiau, kad ir kaip stengiamasi sumažinti kainą, sezono metu – ši žemų kainų politika nebegalioja niekam. Priežąstis paprasta – sezono metu į Lietuvą suvažiuoja tiek emigrantų, kad automobilių pasiūla šiandien tikrai dar nėra pakankama.

Tiesa, reikėtų paminėti, kiek laiko ir kas yra vadinama “Sezonu” automobilių nuoma užsiimančių juridinių ir fizinių asmenų akimis:

  • VASAROS SEZONAS
  • KALĖDŲ LAIKOTARPIS
  • VELYKŲ LAIKOTARPIS
  • LAPKRIČIO 1 DIENA – VĖLINĖS

Tai tie laikotarpiai, kai viskas užsakyta iš anksto – daugelis automobilius rezervuoja dar prieš mėnesį. Tada ramia širdimi galima grįžti ir mėgautis autostogomis, be jokio galvos skausmo “Bus kur išsinuomoti mašiną ar ne“… Ir dar: nors šiuo metu kainos ir didžiausios, tačiau kaip nusiderėti mes jau rašėme čia >>>http://www.autocar.lt/masinu-nuoma-uz-puse-kainos/>>> paskaitykite – turėtų padėti tikrai.

NE SEZONO METAS – VISKAS PER PUSE PIGIAU

Na, o dabar apie tai – kaip elgiasi autonuomos įmonės, kai pikas baigiasi… Tiesa sakant, visas šio verslo pelnas ir sukasi tik šio bumo metu. Kiti laikotarpiai, tai tik tam kad būtų dengiami nuostoliai, kurie atsiranda ne tik transporto priemonei nuvertėjant, bet ir remontuojat bei atnaujinant visą nuomos parką.

Jeigu įmonė neapsvarsto nuomos strategijos šiuo laikotarpiu – beveik visas pelnas “suvalgomas”… Ir dar reikia dadėti iš savo kišenės …

Todėl viskas daroma tam, kad atėjus  sezonui būtų kuo mažiau nesklandumų – tai yra mašinos važiuotų be trikdžių, klientai būtų patenkinti ir norėtų sugrįžti atgal į tą pačią vietą, galbūt išsinuomoti jau kitą mašiną…

Taigi, šiandien tiek. Kadangi, šiandien Velykų išvakarės ir labai greitai mūsų automobilių nuoma vėl taps dvigubai pigesnė, siūlome peržiūrėti mūsų nuomojamus automobilius už “ne sezono” kainas čia >>>Autocar.lt – nuomojami automobiliai >>>

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *