PIGI AUTOMOBILIŲ NUOMA KAUNE

Atkreipkite dėmesį, į tai, kad automobilio nuoma ir jos kaina tiek Kaune ir Kauno Karmėlavos oro uoste – gali padidėti dvigubai, jei … (Atsakymas apačioje) Taigi, auto nuoma Kaune – tik iš pirmo žvilgsnio paprasta paslauga. Dažnai transporto nuomos paslaugos – turi savo privalumų ir trūkumų.

TOP NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

Šiandien laisvi automobiliai nuomai oro uoste 127

VOLKSWAGEN GOLF NUOMA

sesto golfo nuoma kaune

Šešto Golfo nuoma Vilniuje Kaune Volkswagen Golf dyzelio nuoma oro uoste su pristatymu visą parą ir be užstato… Turime ir 2 durų V golfą su automatine pavarų dėže. Skambinkite dabar!

 

SEAT LEON CUPRA NUOMA

seat leon nuoma

Seat Leon automobilio nuoma Cupra komplektacija Seat automobilio nuoma oro uoste Vilniuje Kaune Palangoje 12,- 20,- eurų už parą

RENAULT MEGANE NUOMA

renault megane dyzeliuko nuoma kaune vilniuje

Renault Megane 1,9 dyzelis nuomai. Nuomos kaina už parą nuo 12,- Eur Tik išankstinė rezervacija >

PEUGEOT MINIVENO NUOMA

minivenas nuomai kaune

Minivenas Peugeot 807 septynvietis automobilis nuomai Kaina nuo 14,- parai Peržiūrėkite dabar+

VOLKSWAGEN SHARAN MINIVENO NUOMA

Sarano nuoma kaune vilniuje

Miniveno Volkswagen Sharano nuoma Kauno ir Vilniaus oro uoste Para nuo 14,-Eur

VOLKSWAGEN TOURAN NUOMA

miniveno touran nuoma

Septynviečio Volkswagen Touran nuoma Kaune Vilniuje oro uostuose Reikalingas nedidelis užstatas

AUDI A5 AUTOMOBILIO NUOMA SU VAIRUOTOJU

automobilio nuoma su vairuotoju

Audi A5 automobilis nuomai su vairuotoju Paros kaina nuo 70,- Eur plius vairuotojas Tik įmonėms

*******

Viso turime 127 automobilius, kuriuos galime pasiūlyti visuose oro uostuose Lietuvoje. Užsiimame ne tik trumpalaike automobilių nuoma, tačiau plačiai vystome ilgalaikės nuomos paslaugas. Pagrindiniai ilgalaikės nuomos klientai – įmonės vystančios smulkų verslą. Šiam verslo modeliui galime pasiūlyti turbūt pačias geriausias kainas…

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

busiko nuoma kaune kroviniui pervežti

Mikroautobusų nuoma Kauno mieste Autocar.lt trumpam – nuo 30,- eurų para

 127 AUTOMOBILIAI NUOMAI

lengvuju automobiliu nuoma autocar.lt

Nuolat papildome savo mašinų nuomos parką. Jungiamės su partneriais – tik su vienu tikslu: AutoCar.lt bus ta vieta, kurioje gausite tokį automobilį, kurio tik širdis geidžia.

Galėsite ne tik automobilį, bet ir individualiai susiderėti kainą. Kiekvienas iš Jūsų – esate vienodai svarbus – todėl skambinkite dabar, arba tiesiog peržiūrėkite automobilių katalogą, spausdami žemiau esantį mygtuką:

7 KLAIDOS NUOMOJANTIS AUTO

(Privaloma perskaityti visiems)

automobiliu nuomos skelbimai

AUTOMOBILIŲ NUOMOS KILOMETRAŽAS IR GPS

Ką reikia žinoti, kai reikalinga automobilio nuoma? Nemokamas priedas kaip GPS, pernelyg nesumažina gaunamo automobilių nuomos kompanijos pelno, o kliento akyse tai didelis pliusas (juk visi mes mėstame gauti kažką nemokamai!). Todėl, jeigu reikia išsinuomoti mašiną ilgam laikui su navigacija – ją galėsime suteikti nemokamai. AutoCar.lt – dirbame Jums, o ne tik sau…

VISADA INFORMUOTI AUTO NUOMOS KLIENTAI

Dažnas klientas nesitiki mokėti papildomai už tokius dalykus kaip GPS, o ką kalbėti apie vaikišką kėdutę ar nuvažiuotą kilometražą. Tačiau deja, dažnai sąskaita pateikiama pristatant automobilį atgal į nuomos punktą… Mes visada deriname kainas iš anksto. Visos automobilių nuomos kainos individualios ir priklauso nuo auto nuomos laiko tarpo.

AUTOMOBILIO NUOMA SU NERIBOTA RIDA?

Ir dar… Jeigu dėl pirmų dviejų dalykų išsiaiškinama su nuomotoju tikrai, tai riboto kilometražo sąlyga kartais lieka nepastebėta iki automobilio gražinimo laiko, kai atgaunamas ne visas užstatas. Automobilių nuoma be ridos apribojimo – tai taip pat susitarimo reikalas…

Rinkitės ne automobilių nuomos kainą, o žmones, kurie tą kainą siūlo. Žmogiškasis faktorius autonuomos sektoriuje 2018 metais – vienas iš svarbiausių kriterijų lemiančių klientų pasirinkimą ir kainas

AUTOMOBILIO NUOMOS UŽSTATO DYDIS

AutoCar.lt – nuomojami automobiliai Kaune oro uoste gali būti ir be užstato, tačiau tik patikrintiems… Taikome individualias kainas. Visi klientai skirtingi – todėl auto nuomos kainos priklauso, nuo jūsų patikimumo

Mūsų asmeninė patirtis rodo, jog  ne visuomet nuomojamo automobilio užstato dydis atitinka realybę (šis atvejis, tiesa, buvo ne Lietuvoje). Rezervuojant automobilį buvo nurodoma,kad reikės 600 eurų užstato, nuomos punkte jau buvo 1000 eurų.

Nors pačiam iš šios situacijos pavyko sėkmingai išsisukti, tačiau buvo ir nusivylusių klientų… Viskas vyko atostogų metu Tel Avivo automobilių nuomos bendrovėje.

Deja, šioje šalyje automobilių nuoma be užstato turbūt neegzistuoja, bent jau užsienio piliečiams – tai tikrai…

Atminkite, kad užstatas gali būti ta vieta, kuria nesąžiningi žmonės uždirba antrus auto nuomos pinigus

AIŠKAUS AUTOMOBILIO NUOMA

Užsisakiau Audi, o gavau Toyota

Užsakant internetu, klientas renkasi automobilį ne tik pagal kainą, bet ir pagal automobilio gamintoją, tačiau užsakyme būna rašoma, tarkim, “VW Polo arba panašus“, “Ford Focus arba panašus“. Kitaip sakant, tu nesi tikras, kad gausi būtent tą modelį, kurio norėtum ir kurį rezervavai.

O juk galbūt kažkam labai patinka “VW Polo”, tačiau visiškai nepatinka “Toyota Yaris”, ar panašiai. Tad, manau, visada reikėtų pažymėti tiksliai, ar bus galimybė išsinuomoti būtent pasirinkto modelio automobilį.

Kad nebūtų nesusipratimų – viskas derinama telefoninio pokalbio metu.

Visada teiraukitės, kokį automobilį gausite iš anksto, o jeigu planai pasikeistų sąlygas aptarkite iš anksto. Mes tai darome užsakant automobilį iš anksto.

ATOMOBILIŲ NUOMA KAUNE SU PRISTATYMU

Informacija apie auto nuomą su pristatymu

Asmeniškai… Daugelį klientų nuvilia automobilio nuomos pristatymo mokestis. Pvz.: automobilis buvo atsiųstas iš Vilniaus, nors įmonė skelbėsi turinti filialą ir Kaune, už pristatymą ir paėmimą iš Kauno teko sumokėti papildomai, kas ženkliai padidino bendrą nuomos kainą… Pas mus tokių dalykų nebūna niekada

Nuomojamo automobilio pristatymas ir atidavimas – gali lemti tikrą nuomos kainą

AUTO NUOMA SU NEAPIBRĖŽTU DRAUDIMU

Išsiaiškinkite visus draudimo niuansus prieš rezervaciją

Auto nuoma ir draudimas – gana dažnai būna nusivylimo, neretai ir pykčio, priežastimi. Juk retas, kuris klientas turi kantrybės perskaityti visas nuomojamo automobilio draudimo sąlygas, parašytas smulkių šriftu. Pasąmonėje tu esi ramus, nes tu esi apdraustas!

Tačiau ten gali būti pažymėta, kad automobilio draudimas galioja tik Lietuvoje, ar tik Baltijos šalyse, galbūt ES šalyse, o turistas gali užsukti ir į Karaliaučiaus sritį, kuris nėra prsikiriamas nė vienai iš šių kategorijų.

Galbūt, tai tėra tik paprasčiausias civilinės atsakomybės draudimas, kuris neapmokės žalos susidariusios, kai kažkas subraižys, įlenks automobilio kėbulą, jei išduš šoniniai stiklai ir panašiai.

Juk automobilių nuomos įmonės, dirbdamos kartu su partneriais, gali pasiūlyti papildomą draudimą tiems atvejams, kurių neapima standartinis draudimas, pridedamas su nuomos sutartimi.

Manau, daugelis klientų sutiktų mokėti truputį daugiau, daugiau – tačiau būtų ramūs, kad bet kuriuo atveju jie yra apdrausti (iki tam tikros sumos, žinoma).

Pasirodo, mašinos nuoma su draudimu – mažiausiai rūpimas klausimas klientams

Daugiau apie automobilių nuomą galite paskaityti angliškai Wiki enciklopedijoje čia >>> http://en.wikipedia.org/wiki/Car_rental

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ