Atkreipkite dėmesį, į tai, kad automobilio nuoma ir jos kaina tiek Kaune, tiek Vilniuje – gali padidėti dvigubai, jei į viską žiūrėsite pro pirštus…

5 PASLAPTYS APIE AUTONUOMĄ, PADĖSIANČIOS IŠVENGTI PAPILDOMŲ IŠLAIDŲ

Prieš pežiūrint sąrašą “Nuomojami automobiliai”  – privalote perskaityti penkias, galbūt jau daug kam žinomas, auto nuomos paslaptis. Jos padės išvengti nemalonių nesusipratimų išsinuomavus transporto priemones.

dyzeliniu automobiliu nuoma kaune vilniuj klaipedoje

AutoCar.lt – autonuomos naujienos skaityti >>

KILOMETRAŽAS IR GPS

AutoCar.lt – dirbame Jums, o ne tik sau…

Manau, kai žmogui reikalinga automobilio nuoma (Kaune ar Vilniuje) toks nemokamas priedas kaip GPS, pernelyg nesumažina gaunamo automobilių nuomos kompanijos pelno, o kliento akyse tai didelis pliusas (juk visi mes mėstame gauti kažką nemokamai!). 

SEAT LEON NUOMA KAUNE

Dažnas klientas nesitiki mokėti papildomai už tokius dalykus kaip GPS, o ką kalbėti apie vaikišką kėdutę ar nuvažiuotą kilometražą. Tačiau deja, dažnai sąskaita pateikiama pristatant automobilį atgal į nuomos punktą…

Ir dar… Jeigu dėl pirmų dviejų dalykų išsiaiškinama su nuomotoju tikrai, tai riboto kilometražo sąlyga kartais lieka nepastebėta iki automobilio gražinimo laiko, kai atgaunamas ne visas užstatas.

renault automobilio nuoma kaunAS

Rinkitės ne automobilių nuomos kainą, o žmones, kurie tą kainą siūlo. Žmogiškasis faktorius autonuomos sektoriuje 2015 metais – vienas iš svarbiausių kriterijų lemiančių klientų pasirinkimą

volkswagen sharan nuoma oro uoste

AUTOMOBILIO NUOMOS UŽSTATO DYDIS

AutoCar.lt – nuomojami automobiliai gali būti ir be užstato, tačiau tik patikrintiems

Asmeninė patirtis  – ne visuomet atitinka nuomojamo automobilio užstato dydis (šis atvejis, tiesa, buvo ne Lietuvoje). Rezervuojant automobilį buvo nurodoma,kad reikės 600 eurų užstato, nuomos punkte jau buvo 1000 eurų. Nors pačiam iš šios situacijos pavyko sėkmingai išsisukti, tačiau buvo ir nusivylusių klientų…

Atminkite, kad užstatas gali būti ta vieta, kuria nesąžiningi žmonės uždirba antrus autonuomos pinigus

mazda automobilis nuomai KAUNO MIESTE PIGIAU

NEAIŠKAUS AUTOMOBILIO NUOMA

AutoCar.lt – užsisakiau Audi, o gavau Toyota

Užsakant internetu, klientas renkasi automobilį ne tik pagal kainą, bet ir pagal automobilio gamintoją, tačiau užsakyme būna rašoma, tarkim, “VW Polo arba panašus“, “Ford Focus arba panašus“. Kitaip sakant, tu nesi tikras, kad gausi būtent tą modelį, kurio norėtum.

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

O juk galbūt kažkam labai patinka “VW Polo”, tačiau visiškai nepatinka “Toyota Yaris”, ar panašiai. Tad, manau, visada reikėtų pažymėti tiksliai, ar bus galimybė išsinuomoti būtent pasirinkto modelio automobilį.

Visada teiraukitės, kokį automobilį gausite iš anksto, o jeigu planai pasikeistų sąlygas aptarkite iš anksto

ATOMOBILIAI SU PRISTATYMU

AutoCar.lt – apie nuomą su pristatymu

Asmeniškai… Daugelį klientų nuvilia automobilio pristatymo mokestis. Pvz.: automobilis buvo atsiųstas iš Vilniaus, nors įmonė skelbėsi turinti filialą ir Kaune, už pristatymą į ir paėmimą iš Kauno teko sumokėti papildomai, kas ženkliai padidino bendrą nuomos kainą…

Nuomojamo automobilio pristatymas ir atidavimas – gali lemti tikrą nuomos kainą

AUTO NUOMA SU NEAPIBRĖŽTU DRAUDIMU

AutoCar.lt – išsiaiškinkite visus draudimo niuansus prieš rezervaciją

Auto nuoma ir draudimas – gan dažnai nusivylimo, neretai ir pykčio, priežastis. Juk retas kuris klientas turi kantrybės perskaityti visas nuomojamo automobilio draudimo sąlygas, parašytas smulkių šriftu. Pasąmonėje tu esi ramus, nes tu esi apdraustas!

Tačiau ten gali būti pažymėta, kad draudimas galioja tik Lietuvoje, ar tik Baltijos šalyse, galbūt ES šalyse, o turistas gali užsukti ir į Karaliaučiaus sritį, kuris nėra prsikiriamas nė vienai iš šių kategorijų.

Galbūt, tai tėra tik paprasčiausias civilinės atsakomybės draudimas, kuris neapmokės žalos susidariusios, kai kažkas subraižys, įlenks automobilio kėbulą, jei išduš šoniniai stiklai ir panašiai.

Juk automobilių nuomos įmonės, dirbdamos kartu su partneriais, gali pasiūlyti papildomą draudimą tiems atvejams, kurių neapima standartinis draudimas, pridedamas su nuomos sutartimi.

Manau, daugelis klientų sutiktų mokėti truputį daugiau, daugiau – tačiau būtų ramūs, kad bet kuriuo atveju jie yra apdrausti (iki tam tikros sumos, žinoma).

Pasirodo, mašinos nuoma su draudimu – mažiausiai rūpimas klausimas klientams

Daugiau apie automobilių nuomą galite paskaityti angliškai Wiki enciklopedijoje čia >>> http://en.wikipedia.org/wiki/Car_rentalrenault automobilio nuoma kaune oro uostemazda automobilis nuomaivolkswagen sharan nuoma oro uoste