AUTOMOBILIŲ NUOMA PALANGOJE + ORO UOSTE

SU PRISTATYMU 24 h VISĄ PARĄ

Mašinų nuoma oro uoste Palangoje

Kiekvieną dieną kažkur skubame, keliaujame ir dažnai net nesusimąstome kaip patogu turėti automobilį. Tačiau kartais iškyla problemų ir savo automobiliu naudotis negalime ar jo paprasčiausiai neturime, tačiau yra laikinas poreikis jį turėti. Tokiu atveju galime pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis. Tačiau kaip išsirinkti geriausias paslaugas teikiančią įmonę? Jums tereikia nuspręsti ar norite kokybiškuų ir patikimų paslaugų? Jei taip, nesukite sau galvos ir rinkitės „ AUTOCAR.LT“. Mūsų įmonė užsiima patikima automobilių nuoma Palangoje

127 AUTOMOBILIAI NUOMAI LAUKIA JŪSŲ ČIA >>

Mes Jums siūlome naujus, švarius, tvarkingus ir puikios techninės būklės automobilius už labai patrauklią kainą. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime Jums pasiūlyti platų automobilių pasirinkimą, kuris pasižymi savo dydžiu ir stilių įvairove.

AUTO NUOMA PALANGOJE SU PRISTATYMU

Automobilių nuoma Palangoje: įmonės vizija ir nuomos privalumai
Automobilius už minimalią kainą pristatome visoje Palangos mieste, o jei automobilį nuomositės ilgiau nei trims paroms, automobilio pristatymas ir atsiėmimas Jums nekainuos nė cento. Taip pat suteikiame galimybę automobilį išsinuomoti kartu su vairuotoju. O navigaciją ar vaiko kėdutę, pagal jūsų norą galime suteikti veltui.

KAS MES ESAME?

Mūsų įmonė, įkurta 2012 metais. Užsiimame ilgalaike ir trumpalaike automobilių nuoma Kaune >> Taip pat auto nuoma Vilniaus oro uoste. Nors įsikūrėme ganėtinai neseniai, mūsų vizija būti automobilių nuomos lydere Lietuvoje, todėl siekiame tiekti patrauklios kainos, pačios aukščiausios kokybės, į klientą orientuotas paslaugas. Norime, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl dirbame profesionaliai ir efektyviai. Gerbiame klientą bei suprantame jo poreikius ir stengiamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų siūlomų paslaugų kainos ir kokybės santykiu.

AUTOMOBILIO REZERVACIJA PALANGOJE 

Ar sunku išsinuomoti automobilį iš „ AutoCar.lt “? Žinoma, kad ne. Jums tereikia mūsų internetiniame tinklapyje išsirinkti norimą automobilį ir rezervuoti jį telefono numeriu +370 65144488, +370 62755255 (skambinti nurodytais numeriais galite visą parą) arba mūsų tinklapio skiltyje „Rezervacija“ užpildyti trumpą rezervacijos formą.

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ