AUTOMOBILIŲ NUOMA – KATALOGAS:

Dėmesio! Peržiūra galima tik kai kuriems automobiliams – todėl dėl automobilių skambinkite telefonu: išrinksime ir rezervuosime telefoninio pokalbio metu: Skambinimo mygtukas tinklapio apačioje Tel:+37065144488

 

renault megane dyzeliuko nuoma kaune vilniuje

Renault Megane 1,9 dyzelis nuomai. Nuomos kaina už parą nuo 12,- Eur Rezervacija telefonu

minivenas nuomai kaune

Minivenas Peugeot 807 septynvietis automobilis nuomai Kaune arba Vilniuje oro uoste Skambink

T

automobilio nuoma su vairuotoju

Audi A5 automobilis nuomai su vairuotoju Paros kaina nuo 70,- Eur plius vairuotojas sutartinai

Sarano nuoma kaune vilniuje

Miniveno Volkswagen Sharano nuoma Kauno ir Vilniaus oro uoste Para nuo 14,-Eur Spausk dabar

bmw-automobilio-nuoma/bmw-e60-nuoma-oro-uoste/

Bmw-e60-nuoma-oro-uoste

NERADOTE SAU TINKAMO AUTOMOBILIO? ŽINOKITE,

AUTOCAR.LT – TAI MOBILI AUTO NUOMA (skaitykite)

Autocar.lt – tai greito reagavimo automobilių nuomos kompanija visuose Lietuvos miestuose. Kyla klausimas – “ką tai galėtų reikšti?” Atsakysime labai paprastai. Visi nuomojami automobiliai proporcingai paskirstyti po visus didžiuosius Lietuvos miestus. Ir… jeigu neradote sau sau patinkančio šiame sąraše, galite peržiūrėti ką turime Vilniuje Klaipėdoje ir Palangoje.

Ir… jeigu Jums reikalinga auto nuoma Kaune, o radote automobilį, kuris yra Vilniaus sąraše – mes jį pristatysime į Kauno miestą. Todėl dabar galite peržiūrėti, kokie pasiūlymai Jūsų laukia ir kituose miestuose.

Tai padaryti labai paprasta – einate į MENIU sąrašą ir išsirenkate:

Tada skambinate ir sakote: “Norėčiau tokio automobilio nuomai. Jis pas jus šiuo metu Vilniuje. Ar galėtumėte jį pristatyti į Kauno Karmėlavos oro uostą?” Toks pageidavimas visiškai įmanomas. Nuomojamos mašinos nuolat juda Vilnius Kaunas Klaipėda Palanga kryptimis. Žinoma, viską reikia derintis  iš anksto. Kartais galime paprašyti nedidelio užstato, kurį mes vadiname transportavimo užstatu. Apie tai plačiau paskaitykite dabar ir čia pat:

AUTOMOBILIŲ NUOMA BE UŽSTATO – BET TIK SU REZERVACIJOS UŽSTATU.

KĄ TAI REIŠKIA? (skaitykite)

Automobilių nuomos sektoriuje, kaip ir visuose paslaugų sektoriuose, pati didžiausia problema – tai netikros auto nuomos rezervacijos. Kas tai yra? Tai yra toks mechanizmas, kuomet žodinė automobilio nuomos rezervacija atliekama be jokių įsipareigojimų iš kliento pusės.

Žinoma, tai nedaro garbės mūsų tautiečiams, kurie yra įpratę užsisakyti automobilį penkiose bet kuriose automobilių nuomos bendrovėse vienu metu, o…  nusileidus lėktuvui Kauno Vilniaus ar Palangos oro uoste, sėsti į tą, kuris arčiausiai pastatytas. Aišku, prieš tai išjungus savo mobilų telefoną… kad likusių rezervuotų ir jau laukiančių automobilių, atvarę savo automobilius klientui, nebegalėtų prisiskambinti.

Norėdami “norėdami pataisyti”  šią, žodinės rezervacijos ydingą praktiką, mes kartais prašome nedidelio rezervacijos užstato, kuriuo būsime garantuoti, kad… nereikės lakstyti po oro uostą ieškant to “stebuklingai pradingusio užsakovo”

AUTOMOBILIO NUOMOS KAINA INDIVIDUALI?

KĄ TAI REIŠKIA? (Skaitykite)

Turbūt daugeliui yra žinoma, kad beveik visos automobilių nuomos bendrovės nori, kad jų automobilis būtų grąžintas sveikas ir švarus.  IR… Jeigu grąžinto išnuomoto automobilio švaros klausimas nėra prioritetinis, tai nesulaužyto ir neapdaužyto ir apibraižyto automobilio grąžinimas  yra vienas svarbiausių “klausimų” derybose su klientu (dar pradinėje rezervavimo stadijoje). Todėl, įvertinus visas aplinkybes, auto nuomos kainos gali ženkliai skirtis.

Jeigu, Jūsų vairavimo stažas labai mažas,  jeigu Jūsų amžius iki 23 ir jeigu… mūsų žiniomis, esate turėję autoįvykių su kitų nuomos bendrovių automobiliais – autonuomos kaina pigi nebus. Daugiau apie automobilio nuomos kainas ir nuolaidas skaitykite pradiniame tinklapio puslapyje autocar.lt auto nuoma pigiau arba su nuolaida >>>

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ