CHIP TIUNINGAS VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS

AUTOMOBILIŲ NUOMA AUTOMAMA.LT

IR CHIPTUN.LT

Automobilių nuomos kompanija Automama.lt ir variklio galios didinimo dirbtuvės ChipTun.lt nuo šiol geriausi partneriai ir draugai. Dabar keletas žodžių apie tai, kodėl AutoCar.lt automobilių nuoma Kaune užsiimantys šeimininkai  – pasirinko variklio galios didinimo specialistus iš www.chiptun.lt komandos…

PATIKIMAS VARIKLIO GALIOS ALGORITMO KOREGAVIMAS

Esame išbandę labai daug meistrų, kurie sako galintys atlikti labai gerai variklio čipavimą. Tačiau kiek teko domėtis, beveik visi čipuotojai daro tik vieną ir labai paprastą darbą – perrašo ECU algoritmus, kurie imami iš Vokiečių, Šveicarų, Olandų inžinierų įmonių.

KOKYBIŠKAS

CHIP TUNING

Tai turėtų garantuoti patikimus variklio galios didinimo sprendimus, tačiau… tai labai toli nuo realybės. Po tokių sprendimų automobiliai praėjus kažkiek laiko arba netraukia, arba ties tam tikrais darbiniais režimais purtosi, arba atsiranda problemų su automatinėmis dėžėmis, kurias puolama iš karto remontuoti.

GERIAU

LIETUVIŠKAS

PROTINGAS CHIP TUNING

Žinoma, negalima teigti, kad čipuotų failų pirkimas yra nuodėmė ar labai blogas dalykas. Tačiau visada yra geriau, kai yra lietuviai, kurie moka skaičiuoti, draugauja su fizika ir chemija labai puikiai. Ir kurie sugeba atlikti variklio čipavimą taip, kad automobilio variklis dirba geriau nei nuvažiavęs nuo konvejerio iš gamyklos.

KAIP

ATPAŽINTI 

KAS GERIAUSIAI

ČIPUOJA VARIKLIUS?

Tiems, kas nori gerai pasidaryti variklio čipavimą savo dyzeliniui varikliui, galime pateikti keletą patarimų, kaip ieškoti tikrai gerų specialistų, kurie atilieka variklio chip tiuningą. Tai tik keletas patarimų.

Daugiau apie gerą automobilių čipavimą Vilniuje Kaune skaitykite čia http://www.chiptun.lt

KALBA APIE KW (KILOVATUS)

Atminkite, kad kilovatus variklių čipuotojai gali gauti labai paprastais ir primityviais metodais. Ir jeigu klientas nori, kad ratai suktųsi iš vietos, kaip pas sportinį automobilį – galima tokią prabangą suteikti ir už keletą eurų.

Tačiau norint atlikti idealų variklio galios didinimą reikia ne tik sugebėjimo koreguoti variklio valdymo algoritmą. Reikia žinoti kaip tai daryti teisingai ir nekenkiant variklio tarnavimo resursui. Štai čia ir yra menas nustatyti ir suvaldyti visus naujai nubrėžiamus darbinio režimo taškus.

KALBA APIE VARIKLIO ČIPAVIMO KAINĄ

Mes labai dažnai klausiame, kiek kainuoja automobilio variklio čipavimas… Ir išgirdę kainą, ne vienas prašome “O gal padarysi pigiau?” Atminkite, kad turguje prekės visada pigesnės nei parduotuvėje. O Chip Tuning – tai paslauga. O profesionalioms paslaugoms derybos galimos tik į didesnę pusę. Žinoma, kalba eina apie išsilavinusį klientą ir profesionalų savo srities specialistą.

Dar įdomių dalykų taip pat rasite http://www.chiptiuningas.lt

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *