MAŠINŲ NUOMA KAUNE VILNIUJE ORO UOSTE PIGIAU

KUR IR KAIP IŠSINUOMOTI MAŠINĄ KAUNE IR VILNIUJE UŽ PUSĘ KAINOS?

Pirmas klausimas “KUR?” turi labai paprastą atsakymą – tai AutoCar – mašinų nuoma Kaune ir Vilniuje. Sekantis klausimas “KAIP?” – ypač diskutuotinas. Kodėl? Todėl, kad yra labai įvarių būdų – kaip tai padaryti. Patys pagrindiniai kriterijai – lemiantys kainą, tai : Patikimumas bei lojalumas mašinų nuomos kompanijai.

NUOMOJAMU AUTOMOBILIU SKELBIMAI KAUNE

KAIP TAPTI PATIKIMU KLIENTU PIRMĄ KARTĄ?

Jūs turbūt puikiai suprantate, jog kai į mašinų nuomos kompaniją paskambina jaunas balsas ir klausia, ar nuomojate mašiną į užsienį mėnesiui laiko (pavyzdžiui į Vokietiją, Švediją ar Norvegiją)  – gausite neigiamą atsakymą. Ir atsakymas bus toks, ne dėl to, kad įmonė nenuomoja automobilų į svečias šalis, o todėl, kad niekas nenori dalinti gerų automobilių nepatikrintiems asmenims.

Yra ne vienas būdas, kaip tapti klientu, kuriam galima nuomoti mašiną ir ramiai miegoti. Tačiau, deja, daugelis lietuvių apie tai net nepagalvoja. Štai keletas jų:

  • Mašinų nuomos Facebook grupės narys
  • Legalus darbas užsienyje
  • Mašinos nuoma šeimai – kelionėms
  • Mašinos rezervacija iš užsienietiško banko sąskaitos ir iš anksto 
  • Jūsų telefono numeris, užsakant mašiną

Taigi, tai 5 pagrindiniai būdai, kuriais sumaniai pasinaudojus, galima išsinuomoti lengvąjį automobilį net už 10,Eurų parai. AutoCar.lt – rekomenduoja jais naudotis visur ir visada. Patikimas klientas – pats brangiausias. O brangiausiam – nuolaidos didžiausios. Sutikite su mumis, jog tai – ilgalaikių verslo santykių pagrindas.

Mašinų nuoma oro uoste Palangoje

FACEBOOK IR MAŠINOS NUOMA ORO UOSTE

Ar žinojote, kad tai vienas iš paprasčiausių būdų parodyti save įmonei, kuri užsiima automobilių nuoma. Prisijungus prie grupės narių, įmonė gali peržiūrėti, kam bus nuomojama mašina, peržiūrėti jūsų draugų kontingentą tam tikrais atvejais ir padaryti atitinkamą sprendimą.

Jeigu jūsų profilis atviras ir viešas – greičiausiai esate tas žmogus, kuris nieko blogo nedaro ir neplanuoja daryti.

Na, o jeigu turite tik vieną draugą arba turinys, kuriuo dalinatės socialiniuose tinkluose yra amoralus ir iš kurio galima daryti prielaidą, kad jūsų elgesys gali tapti neprognozuojamu – pigi mašinos nuoma greičiausiai ne jums.

Reziume: Noriu išsinuomoti mašiną – tampu Facebook fanu, rašau į Facebook grupę Žinutę, kurioje pateikiu savo užklausą. Tokia užklausos forma, bent jau mūsų nuomos kompanijai suteikia tikrai daug daugiau informacijos apie jus, nei paprastas skambutis iš ką tik nusipirktos Tele2, Ežys ar Labas kortelės. Tai vienas iš patikimumo įrodymų, žvelgiant iš autonuomos kompanijų pusės. Taigi, pagalvoti manome, jog tikrai verta.

ĮRODYMAS, KAD DIRBATE UŽSIENYJE – TIKS JEI NORITE ĮRODYTI SAVO PATIKIMUMĄ

Nors niekas niekam nesako, kad norint gauti mašiną nuomai gera kaina – reikia parodyti darbo sutartį, tačiau kažkokiu būdu įrodyti, kad gyvenate užsienio šalyje būdu labai protingas sprendimas…

Kaip vienu iš įrodymų, dažniausiai klientai naudojasi užsienietišku socialinio draudimo dokumentu, kuris turi savo atskirą unikalų numerį. Šį pažymėjimą atsiuntus su užsakymo forma, galite tikėtis, jog mašinos nuomos kaina jus tikrai nudžiugins.

Žinoma, šis dokumentas neįrodo, kad šiandien turite darbą, tačiau – kad automobilis nuomai reikalingas tik tam tikram “ribotam laikui” (atostogoms) – nuomos kompanija tikrai supras. Taigi, “Kokiu tikslu” jums reikalinga mašina, įmonei svarbu, ne ką mažiau, nei “Kas toks” nuomosis…

MAŠINOS NUOMA ŠEIMAI KAUNE / VILNIUJE – KELIONEI

Nors miniveno nuoma ar komfortabilaus  mikroautobuso nuoma šiandien turbūt pati populiariausia transporto nuomos sektoriuje  – šiuos automobilius įmonės ir saugo labiausiai.

Ką reiškia “saugo”? Saugojimas – tai ne tik kokybiškas automobilio techninis aptarnavimas bei nepriekaištinga priežiūra… Nuomos bendrovei – tai visų pirma, saugojimas nuo “ralistų” ir “policijos akiratyje esančių tipų” (ką tai reiškia, turbūt visi suprantate).

Todėl, jeigu sugebėsite įrodyti, kad jūsų nuomos tikslas – automobilis nuomai, su kuriuo galima pakeliauti po Lietuvą ar svečias šalis su visa šeimyna – mašiną jums išnuomosime ir mes ir kitos automobilių nuomos kompanijos tikrai už patrauklią kainą.

Kaip visa tai įrodyti? Čia jau jūsų fantazijos ir sumanumo reikalas. Taigi, norite, kad autonuoma būtų su nuolaida – truputį reikės pasukti galvas…

Ką turėtumėte paskaityti, tai automobilių nuomos paslaptys, kurios leidžia nepapulti ant pigaus jauko čia – automobilio nuoma Kaune Vilniuje oro uoste>>>
MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *