MAZDA AUTOMOBILIO NUOMA

MAZDA 6 AUTOMOBILIS NUOMAI KAUNE

Nuomojame idealios būklės Mazda automobilį – dyzelis 2.0 su visais privalumais. Pristatymas į Kauno Karmėlavos oro uostą bet kuriuo paros metu 24 valandas 7 dienas per savaitę. Automobilis universalas – todėl tinka tiek šeimai su dideliu bagažu, tiek asmenims mėgstantiems pakeliauti po Lietuvą.

mazda automobilis nuomai

MAZDA NUOMOS KAINA INDIVIDUALI

  • Kainų politika pas mus visada individuali
  • Priklauso nuo jūsų vairavimo stažo
  • Priklauso kur planuojate važiuoti
  • Priklauso kiek pravažiuosite kilometrų
  • Priklauso kiek dienų Mazda bus nuomojamas
  • Priklauso kokios nuomos reikės ilgalaikės ar trumpalaikės

AUTOMOBILIU NUOMA

ŽMONIŲ ATSILIEPIMAI APIE MAZDA 6 UNIVERSALĄ

************

Bendrai automobilis turi visko ko reikia: gera originali garso aparatura, truksta tik mp3 skaitymo. Kondicionierius/Klimato kontrole veikianti puikiai. Autopilotas. Tiek priekyje tiek erdves pilnai uztenka. Bagazines dydis leidzia nesukti galvos ka detis ir ko ne kelionese, o nusilenkus sedynes yra tekę ir nakvoti. Variklis 2.0 DI 89kw.

SUPER EKONOMIŠKAS MAZDA 6 AUTOMOBILIS

Kiek teko domėtis geriausias variantas is dyzelių. Galios pilnai užtenka aplenkti užmiestyje puikiai. Važiuojant apie 90-100km/h tilpsit ir i 5l/100km. Važiuojant apie 120-130km/h – 6l/100km. Vilniuje mieste apie 7-7.5l/100km ne pencininko režimu pastovint kamščiuose.

MAZDA REMONTAS PER METUS LAIKO

Po metu eksploatacijos teko pasikeisti visus 4 amortizatorius bei priekines stabdziu kaladeles. Vilniuje su darbu ir dalimis autoservise palikau 190e. Nemanau, kad tai didele suma uz tiek darbu. Filtru kainos nedideles, toli gražu iki Bmw ar MB. Kažkokių specifinių ligų šis automobilis neturi, kainos ir kokybės santykiu smarkiai lenkia konkurentus. Perki ir džiaugiesi

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *