NEBRANGAUS MINIVENO NUOMA

MINIVENŲ NUOMA KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

SEPTYNVIEČIO AUTOMOBILIO NUOMA SU PRIVALUMAIS

Tyrimas – miniveno nuomos paklausa. Paskutiniu metu nusprendėme atlikti tyrimą ir išsiaiškinti, koks gi pats paklausiausias nuomojamas automobilis ne tik tarp lietuvių emigrantų bet ir Lietuvoje gyvenančių žmonių. Ir nors visi turbūt mano, jog turėtų būti Audi, Bmw ar Volkswagen nuoma, tačiau šių markių paklausa čia nevaidina pagrindinio vaidmens. Lietuviams reikia miniveno. Ir žinoma, kuo pigiau.

RENAULT IV MINIVENAS NUOMAI

Septynviecio automobilio nuoma

Minivenų nuoma Vilniuje Klaipėdoje Kaune – septynviečiai automobiliai šeimai be užstato tik dabar

 

miniveno touran nuoma

Septynviečio Volkswagen Touran nuoma Kaune Vilniuje oro uostuose visą parą be išeiginių 24h

 

KITI MINIVENAI:

KITŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA – PASPAUDUS MYGTUKĄ

nuomojami automobiliaiMinivenas, išvertus iš anglų kalbos reiškia – nedidelis “Furgoniukas” (nors tai rusų kilmės žodis) Kitaip sakant, didesnis automobilis nei įprastas. Jis talpesnis ne tik savo tūriu, bet ir sėdimų vietų skaičiumi. Žinoma, sėdimų vietų skaičius negali viršyti 7. Taigi, talpaus automobilio nuoma šiandien Lietuvoje yra tai, ko labiausiai prašo mūsų klientai. Tiek atvykstantys, tiek vietiniai.

NUOMOJAMAS MINIVENAS:

  1. Jei susiruošėte sutikti grįžtančius draugus ar giminaičius oro uoste
  2. Kai reikalingas Automobilis iškyloms ar kelionėms po Lietuvą
  3. Minivenas į užsienį – itin populiarus šiandien tarp vietinių
  4. Miniveno nuoma vestuvėms – svečiams vežti
  5. Galų gale – atsiranda norinčių išsinuomoti miniveną pasiimant žmoną iš gimdymo namų…

DIDŽIAUSIAS KOMFORTAS

  • Šiuolaikinis minivenas – tai transporto priemonė, į kurią bet kuris gamintojas stengiasi sudėti viską ką tik gali, kad tik vairuotojas patirtų patį didžiausią komfortą. Ne veltui, jeigu kas dažniau važiuoja po Europą, visada esant galimybei renkasi šį kėbulo tipą.

MINIVENAS KELIONĖMS

  • Geras matomumas, patogi sėdima vieta, visos komforto sistemos, manevringumas – nedideli gabaritai, kas aktualu didesniuose mašinų prikimštuose miestuose. Galų gale – tai ypač saugus automobilis, kurį ypač mėgsta šeimos su vaikais.

MINIVENAS PERSIKRAUSTYMUI

  • Dar vienas lietuvių tikslas išsinuomoti miniveną – tai persivežti daiktus ar persikraustyti nesinaudojant perkraustymo įmonės ir krovikų paslaugomis. Savo talpa ir išsilankstančiomis sėdynėmis (kitaip sakant – greitai išimamomis) pats protingiausias sprendimas taupantiems savo pinigus.

Klientai sako, kad kraustantis su minivenu – jis atstoja 3 paprasto automobilio reisus. Taigi, jeigu sugalvojote persikraustyti iš Vilniaus į Kauną, tuomet išsinuomavę miniveną sutaupysite ne tik laiko, bet ir finansų…

Na,  o dabar mūsų pasiūlymas – Peugeot 807 minivenas nuomai. Ypač tvarkingas ir paruoštas kelionėms. Su papildoma įranga – stogo bagažine, navigacija, vaikiška kėdute (visa ši įranga už simbolinę kainą)

P.s Peržiūrėkite Meniu puslapį Kontaktai (viršuje)

Čia rasite mūsų išskirtinius auto nuomos kompanijos “Credo” 

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *