RENAULT ESPACE IV NUOMA

NUOMOJAMAS RENAULT ESPACE IV AUTOMOBILIS

renault espace nuoma autocar

Šio Grand automobilio komplektacija atitinka visus šiandienos komforto reikalavimus + automobiliu važinėjo tik vienas vokietukas. Ir visa tai reiškia, kad toks minivenas nuomai – pats mažiausias galvos skausmas tiek mums, tiek besinuomojantiems.

Kaina individuali ir priklauso nuo nuomos laikotarpio bei paties nuomininko… Daugiau apie tai skaitykite čia>>> http://www.autocar.lt/masinu-nuoma-uz-puse-kainos/

REZERVUOK DABAR!

auto nuoma oro uoste

Rezervuok telefonu dabar – kainą susiderinsim iš karto

Komfortabilus?

Renault nuomai

Jeigu reiktų rinktis nuomą, tarp visų minivenų, kurie yra apskritai gaminami, – ketvirtos kartos Renault Espace IV – visa galva lenkia savo konkurentus. Garso izoliacija tokia, kad atrodo, jog vairuotum ne dyzelinį ir net ne benzininį automobilį, o tikrą hibridą.

Ekonomiškas?

renault-grand-espace-nuoma

2.2 litražo variklis be galo ekonomiškas, jeigu imti kuro suvartojimo normą su išgaunama galia. Ir tikrai nenusileidžia šiandieną gaminamiems naujausiems technikos stebuklams. Toks automobilis trąsoje su automatine pavarų dėže sunaudoja apie 7,5 ltr/100 km ekonomišku važiavimo režimu. Todėl norintiems keliauti su visa šeima – tai turbūt vienas iš geriausių pasirinkimų apskritai.

Ar brangus remontuoti?

Jeigu pasitelksite logiką, turbūt labai nesunkiai suprasite, kad nėra negendančių automobilių. Taip pat suprasite, kad kuo naujesnis automobilis, tuo brangesnis jo remontas. Tačiau prancūziški automobiliai turi vieną išskirtinę savybę. Su prancūzišku automobiliu gali važinėti metų metus ir jis bus kaip naujas. Tačiau kai pradės byrėti, galo nebepamatysite. Taip galvojama visoje Europoje. Tačiau ar tai tikra tiesa – klausimas daugmaž retorinis…

Renault espace nuoma charakteristikos ir atsiliepimai

Todėl dėl tokios nuostatos vakarų Europoje – iškilus bent menkiausiam Renault gedimui, juo norima atsikratyti. Paradoksas tame, kad jeigu pirksite Europoje sugedusį Renault, greičiausiai tai bus tik pirmas gedimas. Ir jeigu netikėti tuo, kas sakoma – galima nusipirkti be galo gyvą Renuką. 

Kur mūsų Renault servisai Kaune ir Vilniuje?

Visiems prijaučiantiems Renault modeliams ar ketinantiems juos įsigyti vertėtų paskaityti čia http://www.autotau.lt/automobiliu-remontas-diagnostika/renault-remontas/ . Na, o jeigu bus reikalingas remontas, šis Renault servisas čia >>> manau išspręs visas problemas pigiausiai (geriausia kaina).

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *