SEAT LEON MAŠINOS NUOMA

SPORTINIS AUTOMOBILIS NUOMAI

Nuomojamas sportinio stiliaus Seat Leon Cupra dyzelinis automobilis. 1,9 Ltr, 77 Kw dyzelio nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje ir Palangos oro uoste su pristatymu. Automobilis gali būti pristatytas į visus Lietuvos oro uostus. Karmėlavos oro uostas – be išankstinės rezervacijos. Vilniaus ir Palangos oro uostas – tik išankstinė rezervacija ir ilgesniam nei 3 parų laikotarpiui.

Sportiniu automobiliu nuoma seat leon

ATSILIEPIMAI APIE SEAT AUTOMOBILIUS

  • Meilė ne iš pirmo žvilgsnio

Nors Audi Volkswagen ir Škoda automobiliai smarkiai populiarėja tarp Lietuvos gyventojų, kažkodėl visi pamiršta Seat naujus modelius. Tiesa yra tokia, kad vieną kartą pabandęs vairuoti Seat automobilį – greičiausiai jį įsimylėsi… Čia lygiai tokia pati situacija kaip ir su Volvo ar Toyota automobiliais.

  • Patikimiau nei Volkswagen?

Ar tikrai taip gali būti? Juk viskas tas pats po kapotu ir dugnu… Sunku patvirtinti šį teiginį, tačiau interjeras ir važiuoklės ilgaamžiškumas – tai Seat dizaino specialistų nuopelnas. Kiek laiko ir kaip ilgai ir gerai bus eksploatuojamas salonas ir kėbulas priklauso ne tik nuo vairuotojo, jo vairavimo stiliaus bet ir gamintojo prioritetinių krypčių.

Viskas kas matoma priklauso Seat automobilių gamintojui, o kas nematoma VAG koncernui. Taigi, Seat Leonas Cupra – stengiasi savo klientams įtikti tuo, ką sukuria patys, o ne pasiskolina…

auto nuoma oro uoste

Rezervuok telefonu dabar – Seat Leon Cupra nuoma

MANAI, KAD PERSKAITEI VISĄ TIESĄ? PADALINK ŠĮ PUSLAPĮ DRAUGAMS IR DAR GAUK NUOLAIDĄ

ČIA GALITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Your email address will not be published. Required fields are marked *